27 nagród oraz 24 wyróżnienia w 13 kategoriach – w tych liczbach zawiera się uhonorowanie przez Prezydenta Michała Zaleskiego osób, które w latach 2022-2023 bądź w całym swoim życiu codzienną pracą i zaangażowaniem służą Toruniowi i jego mieszkańcom na wielu polach. Wśród laureatów w kategorii Ochrona Zdrowia znaleźli się:

dr hab. n. med. Przemysław Adamczyk – nagroda za całokształt działalności – od 2016 r. jest członkiem zespołu przeprowadzającego zabiegi z zastosowaniem robota da Vinci, brał także udział w projektach badawczych w zakresie stosowania nowoczesnych metod w urologii.

Dr Violetta Polaszewska-Pułkownik – nagroda za całokształt działalności  – Koordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych Diabetologii i Gastroenterologii od 2014 r.

Przyznane nagrody są zaszczytem dla całego naszego szpitalnego środowiska, które może być dumne z takich ambasadorów medycyny. Życzymy Państwu dalszych sukcesów, nieustającego zapału w działaniu oraz inspiracji do dalszego rozwoju zawodowego. Jesteśmy przekonani, że Państwa praca będzie nadal owocować pozytywnymi efektami dla mieszkańców Torunia i okolic.

 

Źródło: www.torun.pl

Skip to content