<

ODDZIAŁ CHORÓB WEWNĘTRZNYCH, DIABETOLOGII I GASTROENTEROLOGII

KONTAKT

Gabinet Lekarzy
tel. (56) 61-00-250
Lekarz Dyżurny
tel. (56) 61-00-232
Dyżurka Pielęgniarek – parter
tel. (56) 61-00-272
Dyżurka Pielęgniarek – I piętro
tel. (56) 61-00-289
Intensywny Nadzór Medyczny
tel. (56) 61-00-213
Sekretarki medyczne
tel. (56) 61-00-237

e-mail

interna@med.torun.pl

KOORDYNATOR ODDZIAŁU

Lek. Violetta Polaszewska-Pułkownik specjalizacja: choroby wewnętrzne, geriatria
(56) 61-00-271

PIELĘGNIARKA KOORDYNUJĄCA

Piel. Danuta Świderek
specjalista pielęg. zachowawczego

(56) 61-00-215

Realizowane świadczenia

Odwiedziny Pacjentów

Przyjęcie na Oddział

Oddział Chorób Wewnętrznych, Diabetologii i Gastroenterologii Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu kierowany przez Lekarza Violettę Polaszewską-Pułkownik, specjalistkę choroby wewnętrzne i geriatria zapewnia dostęp do szerokiego zakresu usług medycznych, ze szczególnym naciskiem na diagnozę stanu zdrowia i leczenie chorób wewnętrznych. Jest częścią szpitala specjalistycznego, dysponującego zaawansowanym sprzętem medycznym oraz nowoczesnym Oddziałem Intensywnej Opieki Medycznej. Zapewniamy najwyższą jakość usług medycznych i bezpieczeństwo na każdym etapie diagnostyki oraz leczenia. Oddział blisko współpracuje ze szpitalnym Zakładem Mikrobiologii i Zakładem Diagnostyki Laboratoryjnej. Dysponujemy wysokiej klasy aparaturą do diagnostyki obrazowej – RTG, rezonansem magnetycznym i tomografem komputerowym. Posiadamy nowoczesną Pracownię Endoskopową w której wykonujemy wszystkie procedury w zakresie przewodu pokarmowego.

Zespół lekarzy kierowany przez Lekarza Violettę Polaszewską-Pułkownik składa się ze specjalistów chorób wewnętrznych, kardiologów, gastroenterologów i diabetologów. Diagnoza oraz ścieżka leczenia konsultowana jest w razie potrzeby ze specjalistami innych Oddziałów Szpitala.

Oddział zlokalizowany jest w wyremontowanym, zmodernizowanym budynku, bazę łóżkową stanowi 38 łóżek rozmieszczonych w 1, 2 i 3 osobowych salach.

Ciągłość opieki medycznej zapewnia Przyszpitalna Poradnia Gastroenterologiczna, Diabetologiczna, Endokrynologiczna

Skip to content