26 kwietnia 2017 roku w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyła się Gala Finałowa III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”. Już po raz trzeci Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości przyznał certyfikaty najbardziej nowoczesnym, innowacyjnym i skutecznym w zarządzaniu jakością placówkom sektora ochrony zdrowia i branż pokrewnych. W trakcie uroczystości wręczyli je wspólnie prof. Piotr Tyszko z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Komisji Certyfikacyjnej oraz Kamila Przeniosło, Prezes Zarządu Instytutu.

Otrzymaliśmy zarówno certyfikat jak i Wyróżnienie „Grand Quality”, który otrzymują te spośród certyfikowanych placówek, które uzyskają najwyższą liczbę punktów rankingowych w danej edycji.

Nasz Szpital na Gali reprezentowała 2 osobowa delegacja w składzie:

  • Kierownik Bloku Operacyjnego Barbara Kashyna
  • Pielęgniarka koordynująca OKiIOK Agnieszka Zakrzewska

Więcej informacji na temat III edycji Ogólnopolskiego programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia oraz Gali finałowej na stronie: www.jakosc-certyfikat.pl/glowna

Skip to content