Ogłoszenia

Oferta pracy – Inspektor w Dziale Zaopatrzenia

Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu poszukuje kandydata na stanowisko:
Inspektora w Dziale Zaopatrzenia

Wymagania:

  • wyższe studia magisterskie , preferowane kierunki: ekonomia, administracja, marketing lub wykształcenie średnie ekonomiczne
  • znajomość zagadnień związanych z ustawą Prawo Zamówień Publicznych

Opis stanowiska:

  • zaopatrywanie komórek organizacyjnych szpitala w niezbędny asortyment
  • realizacja zakupów zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych
  • współudział w sporządzaniu planów zaopatrzenia Szpitala w asortyment niezbędny do funkcjonowania
  • przygotowywanie opisów merytorycznych do planowanych postępowań przetargowych

Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie  dokumentów aplikacyjnych (CV, dyplomu ukończenia studiów, dokumentów potwierdzających kwalifikacje ) do dnia 15 października 2019r. na adres:

Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika ul. Batorego 17/19 .
87-100 Toruń
Dział  Zaopatrzenia
lub mailowo na adres: zaopatrzenie@med.torun.pl

SSM poszukuje lekarza do pracowni USG

Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu

pilnie zatrudni lekarza radiologa lub lekarza z uprawnieniami do wykonywania badań USG.

Szczegółowych informacji udziela Dyrektor ds. Lecznictwa Andrzej Przybysz pod nr tel. 56-61-00-268.

Specjalistyczny Szpital Miejski w Toruniu poszukuje lekarzy specjalistów

poszukuje lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych, zainteresowanych pełnieniem dyżurów medycznych w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Izbie Przyjęć.
Forma współpracy: umowa zlecenia lub umowa w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

Sekretariat Dyrektora 56 61 00 268

Koordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych dr Violetta Polaszewska-Pułkownik 56 61 00 271